Plakat kinowy Zakliczyn min 2Jeśli wyrażacie gotowość, może nie na wszystko, ale na sympatyczne dwie godziny kinowego relaksu, to ta oferta adresowana jest właśnie dla was. 12 sierpnia (w sobotę) na zakliczyńskim Rynku będziecie mogli zobaczyć polski film „Gotowi na wszystko. Exterminator." Wtedy to do Zakliczyna zawita kino plenerowe Radia RDN Małopolska nie tylko z filmem, ale też wygodnymi radiowymi leżakami.

 

Film opowiada o piątce oddanych przyjaciół, która miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: EXTERMINATOR. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie.

 

Jaki będzie finał tej filmowej opowieści ? Ci którzy nie widzieli filmu będą mogli się przekonać przychodząc na zakliczyński Rynek, a ci którzy już ten film oglądali, będą mogli sobie porównać jaka jest różnica pomiędzy kinem klasycznym, a kinem plenerowym.

 

Początek seansu na zakliczyńskim Rynku o godzinie 21- wszej. Oczywiście nie zabraknie tego, co kinomani lubią najbardziej; popcornu i waty cukrowej.

 

Tekst: Kazimierz Dudzik, plakat: RDN Małopolska